HALI YIKAMADA ÖNCÜ ADRES 2008 YILINDAN BERİ PROFOSYONEL HİZMET
  • KUSURSUZ TEMİZLİK İÇİN BİZİ ARAYIN
  • 212 493 04 51

HALI YIKAMA

halı yıkama

Halılarınızı mı yıkatacaksınız bizi arayın!

Halılarınızı yıkatırken herhangi bir yıpranma veya süprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız İstanbul Avrupa yakasındaki müşterilerimiz gibi sizde bizi aramalısınız. Fabrikamızın referansı evlerinin halılarını yıkadığı müşterilerdir. Yıllardır halı yıkama sektöründe kalitel,güvenilir,hesaplı ve sıfır hatalı hizmetimiz sayesinde bu günlere kadar geldik. Sizlere her geçen gün daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli gelişen bir halı yıkama fabrikasıyız. Firmamızda personelimiz ve tüm otomatik yıkama sistemimiz profosyoneldir. Evlerinize ücretsiz servislerimizi yolluyor, güler yüzlü personellerimiz eşliğinde halılarınızı evinizden teslim alıyoruz.

Halılarınızı fabrikamıza getiriyor ilk önce toz alma makinesine sokup tozunu alıyoruz sonra yıkama bölümüne koyuyor ve halilarınızı tek tek Türkiyenin en kaliteli halı yıkama şampuanı olan ERA 111 şampuanı ile yıkıyoruz. Sonra halılarınızı kurutma odalarında kurutoyr ve paketlemeye hazır hale getiriyoruz. Paketleme makinesine gelen halılarınız kalite kontrolden geçiriliyor teslim edilecek temizlikteyse paketlenip sizlere teslim ediliyor. Eğer kalite kontrolden geçmezse toz alma dahil tüm işlemleri tekrar ediyoruz.

Ancak bundan daha önemlisi ise , hizmetimizin halıları size teslim ettikten sonra bitmiyor olması.

Sofi Halı Yıkama Fabrikası

olarak sizlere teslim etmiş olduğumuz halılar için 5 gün sonra müşteri memnuniyeti sağlamak açısından sizleri arıyor ve herhangi bir şikayetinizin olup olmadığını soruyoruz. Şikayetiniz varsa anında sizlere yanıt veriyor ve ücretsiz servislerimizi hatamızı telafi etmek üzere sizlere yolluyoruz. Sofi Halı firmasının önceliği müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden sizleri memnun etmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız 7/24 her saat arıyabilir sipariş verebilirsiniz.Halı Yıkamada Kaliteyi bulmak istiyorsanız Sofi Halı Yıkama Fabrikasını arayın.